/  Poradniki do gier   /  Jak zmienić postać w trybie Prop Hunt?

Jak zmienić postać w trybie Prop Hunt?

Jak zmienić postać w trybie Prop Hunt?

Czym jest tryb Prop Hunt?

Prop Hunt to popularny tryb gry wieloosobowej, który polega na ukrywaniu się przed innymi graczami. Gracze są podzieleni na dwie drużyny: łowcy i obiekty. Obiekty muszą ukryć się w otoczeniu, zmieniając swoją postać na przedmioty lub obiekty, takie jak meble, skrzynki lub nawet drzewa. Łowcy mają za zadanie odnaleźć i zabić wszystkie obiekty.

Tryb Prop Hunt jest dostępny w wielu grach, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, Garry’s Mod czy Call of Duty: Modern Warfare. Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi i dobrą zabawę.

Jak zmienić postać w trybie Prop Hunt?

Aby zmienić postać w trybie Prop Hunt, należy najpierw dołączyć do gry. Następnie trzeba wybrać drużynę – łowców lub obiektów. Jeśli wybraliśmy drużynę obiektów, będziemy mieli możliwość zmiany naszej postaci na dowolny przedmiot lub obiekt w otoczeniu.

Aby to zrobić, należy nacisnąć klawisz „E” (lub inny klawisz, jeśli ustawiliśmy go inaczej), aby otworzyć menu transformacji. W tym menu można przeglądać różne przedmioty i obiekty oraz wybrać ten, który chcemy używać jako nasza postać. Po wybraniu przedmiotu lub obiektu nasza postać automatycznie się zamieni.

Podsumowanie

Tryb Prop Hunt to doskonała gra dla osób poszukujących nowej rozrywki online. Zmiana postaci w tym trybie jest prosta i można to zrobić poprzez otwarcie menu transformacji i wybranie odpowiedniego przedmiotu lub obiektu. Gra ta dostarcza godzin świetnej rozrywki i może być idealnym sposobem na spędzenie czasu ze znajomymi.

Leave a Comment