/  Aplikacje   /  Jak dodać aplikacje do ekranu głównego?

Jak dodać aplikacje do ekranu głównego?

Jak dodać aplikacje do ekranu głównego?

Czym jest ekran główny?

Ekran główny to pierwsza strona, którą widzimy po uruchomieniu naszego urządzenia. Zazwyczaj zawiera ona skróty do najczęściej używanych aplikacji, takich jak przeglądarka internetowa, kalendarz czy wiadomości. Ekran główny może być również dostosowany do naszych potrzeb i preferencji, dzięki czemu możemy w łatwy sposób dodać lub usunąć aplikacje.

Dodanie aplikacji do ekranu głównego może być bardzo przydatne, ponieważ pozwala nam szybko i łatwo uzyskać dostęp do ulubionych aplikacji bez konieczności przeszukiwania całej listy zainstalowanych programów.

Jak dodać aplikacje do ekranu głównego?

Dodanie aplikacji do ekranu głównego jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć sklep z aplikacjami na swoim urządzeniu i wyszukać interesującą Cię aplikację. Po jej znalezieniu należy ją zainstalować i otworzyć. Następnie trzeba dotknąć ikony aplikacji i przytrzymać ją przez kilka sekund. Po tym czasie powinna pojawić się opcja dodania ikony do ekranu głównego.

Jeśli chcesz usunąć aplikację ze swojego ekranu głównego, postępuj analogicznie – dotknij ikony i przytrzymaj ją przez kilka sekund. Po tym czasie powinna pojawić się opcja usunięcia ikony z ekranu głównego.

Podsumowanie

Dodawanie lub usuwanie aplikacji ze swojego ekranu głównego jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy otworzyć sklep z aplikacjami, wyszukać interesującą Cię aplikację, zainstalować ją i otworzyć. Następnie trzeba dotknąć ikony aplikacji i przytrzymać ją przez kilka sekund. Po tym czasie powinna pojawić się opcja dodania lub usunięcia ikony do/ze ekranu głównego.

Leave a Comment